Vše pro koleje a železnici
Vše pro správu nemovitostí
Drobečková navigace

Úvod > Nová struktura - nemazat > Kontakty

Kontakty

DOSTA s.r.o.

Kontaktní / fakturační adresa

Pražská 1696/35
350 02 Cheb

: 46887261
DIČ: CZ46887261

Datová schránka: h2fznh4

Veřejný rejstřík: Spis. zn. C 2954 vedená u Krajského soudu v Plzni

+420 736 612 611

dosta@dosta.cz

50.0827664N, 12.3813783E

Další kontakty

Lukáš Povišer

jednatel, vedení společnosti

+420 736 612 611
poviser@dosta.cz

Ing. Milan Kotoun

jednatel, vedení společnosti

+420 736 612 613
kotoun@dosta.cz

Ing. Luboš Potužák

jednatel, vedení společnosti

+420 736 612 612
potuzak@dosta.cz

Iva Klenková

hlavní ekonom, účetní

+420 736 612 615
klenkova@dosta.cz

Stanislav Sehnoutka

stavební činnost, jeřábnická činnost, komunální údržba

+420 737 321 584
sehnoutka@dosta.cz

František Bárta

stavební činnost

+420 725 936 926
barta@dosta.cz

Lukáš Volek

stavební činnost

+420 703 355 659
volek@dosta.cz

Petr Demitra

svařování kolejnic, kolejové stavby, prodej mulčovací kůry

+420 734 578 493
demitra@dosta.cz

Petr Varga

svařování kolejnic, kolejové stavby, bezstyková kolej

+420 736 612 619
varga@dosta.cz

Jan Jurášek

kolejové stavby, provozování dráhy

+420 736 486 211
jurasek@dosta.cz

Jiří Demeter

kolejové stavby, bezstyková kolej

+420 733 133 068
demeter@dosta.cz

Radka Bláhová

administrativa, prodej mulčovací kůry

blahova@dosta.cz

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů