Vše pro koleje a železnici
Vše pro správu nemovitostí
Drobečková navigace

Úvod > Kontakty

Kontakty

DOSTA s.r.o.

dosta@dosta.cz

GPS: 50.0827664N, 12.3813783E

: 46887261 | DIČ: CZ46887261

Kontaktní / fakturační adresa: Cheb, Pražská 1696/35, PSČ 35002

Veřejný rejstřík: Spis. zn. C 2954 vedená u Krajského soudu v Plzni

Datová schránka: h2fznh4

Lukáš Povišer

bg_li.pngjednatel, vedení společnosti

+420 736 612 611
poviser@dosta.cz

Ing. Milan Kotoun

bg_li.pngjednatel, vedení společnosti

+420 736 612 613
kotoun@dosta.cz

Ing. Luboš Potužák

bg_li.pngjednatel, vedení společnosti

+420 736 612 612
potuzak@dosta.cz

 
       

Stanislav Sehnoutka

bg_li.pngstavební činnost

bg_li.pngjeřábnická činnost

bg_li.png

komunální údržba

+420 737 321 584
sehnoutka@dosta.cz

František Bárta

bg_li.pngstavební činnost

+420 725 936 926
barta@dosta.cz

Lukáš Volek

bg_li.pngstavební činnost

+420 703 355 659
volek@dosta.cz

 

Petr Demitra

bg_li.pngsvařování kolejnic

bg_li.pngkolejové stavby

bg_li.pngprodej mulčovací kůry

+420 734 578 493

demitra@dosta.cz

Petr Varga

bg_li.pngsvařování kolejnic

bg_li.pngkolejové stavby

bg_li.png

bezstyková kolej

+420 736 612 619

varga@dosta.cz

Jan Jurášek

bg_li.pngkolejové stavby

bg_li.pngprovozování dráhy

+420 736 486 211

jurasek@dosta.cz

Jiří Demeter

bg_li.pngkolejové stavby

bg_li.png

bezstyková kolej

+420 733 133 068

demeter@dosta.cz

 

Iva Klenková

bg_li.pnghlavní ekonom, účetní

+420 736 612 615

klenkova@dosta.cz

 

Radka Bláhová

bg_li.pngadministrativa

bg_li.pngprodej mulčovací kůry 

blahova@dosta.cz

   

 

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů