image
Drobečková navigace

Úvod > Kontakty

Kontakty

DOSTA s.r.o.

Kontaktní / fakturační adresa

Pražská 1696/35
350 02 Cheb
IČ: 46887261
DIČ: CZ46887261
Datová schránka: h2fznh4
Veřejný rejstřík: Spis. zn. C 2954 vedená u Krajského soudu v Plzni

+420 736 612 611
dosta@dosta.cz
50.0827664N, 12.3813783E

Lukáš Povišer

jednatel, vedení společnosti

+420 736 612 611
poviser@dosta.cz

Ing. Milan Kotoun

jednatel, vedení společnosti

+420 736 612 613
kotoun@dosta.cz

Ing. Luboš Potužák

jednatel, vedení společnosti

+420 736 612 612
potuzak@dosta.cz

Iva Klenková

hlavní ekonom, účetní

+420 736 612 615
klenkova@dosta.cz

Stanislav Sehnoutka

stavební činnost, jeřábnická činnost, komunální údržba

+420 737 321 584
sehnoutka@dosta.cz

František Bárta

stavební činnost

+420 725 936 926
barta@dosta.cz

Lukáš Volek

stavební činnost

+420 703 355 659
volek@dosta.cz

Petr Demitra

svařování kolejnic, kolejové stavby, prodej mulčovací kůry

+420 734 578 493
demitra@dosta.cz

Petr Varga

svařování kolejnic, kolejové stavby, bezstyková kolej

+420 736 612 419
varga@dosta.cz

Jan Jurášek

kolejové stavby, provozování dráhy

+420 736 486 211
jurasek@dosta.cz

Jiří Demeter

kolejové stavby, bezstyková kolej

+420 733 133 068
demeter@dosta.cz

Radka Bláhová

administrativa, prodej mulčovací kůry

blahova@dosta.cz

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Politika kvality

Politika kvality, EMS a BOZP (pdf, 1,99 MB)

O nás

Společnost DOSTA s.r.o. byla založena roku 1992 a od svého vzniku je zaměřena na opravu a svařování železničních tratí a dále na opravu drážních objektů a umělých staveb. V tomto stavebním oboru se zaměřila na provádění speciálních prací, především na aluminotermické svařování kolejnic, provádění izolovaných styků kolejnic, regulace a opravy výhybkových konstrukcí, plynové ohřevy výhybek. Společnost také zajišťuje v oboru železničních tratí provozování dráhy a drážní dopravy po celé ČR.

Svoji podnikatelskou činnost zaměřenou na železnice společnost postupně doplňovala o další živnostenské činnosti např.

  • komunální služby
  • opravy budov a nemovitostí
  • správa a údržba opravy obchodních areálů a center